Projelerinizi ne kadar sürede tamamlıyorsunuz?

Mekanik tesisat, VRF-VRV ve klima sistemlerinde kurulumlarımız kısa sürede tamamlanırken proje plan ve hazırlık aşamaları mekanın büyüklüğüne, istenen hizmet türüne, bina yapısına göre değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Hangi alanlarda faaliyet gösteriyorsunuz?

Ekibimiz sıhhi, ısıtma soğutma, havalandırma, yangın ve mekanik otomasyon tesisatları konusunda faaliyet göstermektedir. Ayrıca projelendirme hizmeti de vermekteyiz.

Her mekan için uygulama yapıyor musunuz?

İş merkezleri, konutlar, ofis ve bürolar, AVM’ler, konferans salonları, tiyatro ve sinema salonları, spor salonları, oteller, hastaneler, fabrikalar, restorantlar vb. her binada tesisat uygulaması yapmaktayız.

Diğer tesisat firmalarından farkınız nedir? Neden sizi seçelim?

Firmamız öncelikli olarak kalite ve güveni ön planda tuttuğu için bugüne kadarki projelerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Mimariye uyumlu, zamanında teslim ve sorunsuz çalışma özellikli sistemlerimizi projelendirmeden anahtar teslimine kadar taahhütlü olarak tamamlamaktayız.

Havalandırma tesisatı nedir?

Havalandırma tesisatı konutlarda koku, yüksek sıcaklık, aşırı nem vb. durumlarda havalandırma özelliği gösteren sistemlerdir. Havalandırma insan sağlığını korumak ve insanların rahat yaşamalarını sağlamak amacıyla yapılır.

Havalandırma sistemi çeşitleri nelerdir?

Havalandırma sistemi; tabii havalandırma, suni havalandırma ve sıhhi tesisatlarda yapılan havalandırma olarak üçe ayrılır. Tabii (doğal) havalandırma sistemlerinde havalandırma, kapı, pencere, duman ve havalandırma bacası vasıtasıyla yapılır. Suni havalandırma sistemlerinde havalandırma vantilatör, aspiratör vb. araçlarla olur. Sıhhi tesisatlarda ise havalandırma boruları kullanılır.